-
28
mar
torsdag 16.00
Vänersborg
-
1
apr
Arrangör: STF Lerum-Partille
måndag 10.00
Floda
-
2
apr
tisdag 18.00
Alingsås
-
2
apr
tisdag 19.00
Hjälteby
-
3
apr
onsdag 18.00
Tidaholm
-
4
apr
torsdag 16.00
Vänersborg
-
6
apr
lördag 10.00
Stenungsund
-
6
apr
lördag 10.00
Kungälv
-
6
apr
lördag 11.00
Sätila
-
7
apr
söndag 08.00
Grästorp
-
7
apr
söndag 09.00
Floda
-
7
apr
söndag 11.00
-
7
apr
söndag 11.00
Vänersborg
-
9
apr
tisdag 18.00
Alingsås
-
9
apr
tisdag 18.30
Mariestad
-
10
apr
onsdag 18.00
Göteborg
-
10
apr
Arrangör: Naturskyddsföreningen i Trollhättan
onsdag 18.30
Vänersborg
-
10
apr
onsdag 18.30
Vänersborg
-
11
apr
torsdag 16.00
Vänersborg
-
11
apr
torsdag 18.00
Vänersborg
-
11
apr
torsdag 18.00
Göteborg
-
12
apr
Arrangör: Mariestads församling, Mariestads Naturskyddsförening
fredag 16.00
Mariestad
-
13
apr
lördag 00.59
Trollhättan
-
13
apr
lördag 06.00
Stenungsund
-
13
apr
lördag 07.00
Grästorp
-
13
apr
Arrangör: Halland
lördag 09.30
ABF Falkenberg
-
13
apr
lördag 10.00
Rönnäng
-
14
apr
söndag 00.59
Trollhättan
-
14
apr
söndag 00.59
Vänersborg
-
14
apr
Arrangör: Naturskyddsföreningen i Partille, Studiefrämjandet
söndag 08.00
Skara
-
14
apr
söndag 09.00
Kungsbacka
-
14
apr
Arrangör: Naturskyddsföreningen i Uddevalla, Bohusläns ornitologiska förening
söndag 09.00
Uddevalla
-
14
apr
söndag 10.00
Skene
-
14
apr
Arrangör: STF Partille
söndag 10.00
Lerum
-
14
apr
söndag 11.00
Alingsås
-
14
apr
Arrangör: Mariestads Naturskyddsförening
söndag 11.00
Mariestad
-
14
apr
söndag 14.00
Falköping
-
15
apr
måndag 18.00
Trollhättan
-
16
apr
tisdag 11.00
Vänersborg
-
16
apr
tisdag 11.00
Trollhättan
-
16
apr
tisdag 16.30
Lerum
-
17
apr
onsdag 18.00
Göteborg
-
17
apr
onsdag 18.00
Ulricehamn
-
17
apr
onsdag 18.00
Mariestad
-
17
apr
onsdag 19.00
Sätila
-
17
apr
onsdag 20.00
Stenungsund
-
18
apr
torsdag 18.00
Alingsås
-
20
apr
lördag 09.00
Olsfors
-
20
apr
lördag 09.30
Unnaryd
-
20
apr
Arrangör: Naturskyddsföreningen i Göteborg, Västkuststiftelsen
lördag 09.40
Floda
-
Naturskyddsföreningens aktiviteter i hela Sverige